Nakon nekoliko sezona provedenih u drugom klubu, sa ponosom objavljujemo vest koju smo dugo čekali – Dimitrije Arsić se vratio u svoj STK Napad!

Njegovim povratkom konačno smo sklopili tim koji smo dugo želeli. Udarnu startnu iglu našeg kluba u predstojećoj sezoni Druge lige činiće:
Branislav Smiljković
Milan Mirković
Dimitrije Arsić
Ono što ovu priču čini posebnom jeste činjenica da su sva trojica momaka rođena u Kruševcu. U vremenu kada se klubovi često oslanjaju na pojačanja sa strane, Napad u viši rang takmičenja ulazi sa domaćim snagama. Braniti boje kluba iz svog rodnog grada nosi posebnu težinu i motivaciju.
Momci koji su nerazdvojni van terena sada su ponovo na okupu i za stolom. Naravno, snaga našeg tima leži i u širini sastava – svi igrači koji su do sada bili registrovani za Napad ostaju u ekipi, spremni da daju svoj maksimum i podrže ovu startnu trojku u dugoj ligaškoj sezoni.
Kockice su se konačno poklopile. Spremite se za vrhunski stoni tenis u Kruševcu – idemo u nove pobede u Drugoj ligi!
Dimitrije, dobro došao kući!


